Grup Firmaları

BEST Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş.

1966 yılında transformatör üretmek amacıyla kurulan BEST A.Ş 52 yıllık geçmişinde ülkemizin enerji ihtiyacının karşılanmasında ve dışa bağımlılığımızın azalmasında önemli rol oynamıştır. 

www.besttransformer.com

 

BETAŞ Best Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

2010 yılında AEG Genel Elektrik T.A.Ş’nin BEST tarafından satın alınmasının ardından BETAŞ adı altında faaliyetini sürdüren şirketimiz gerek yurtiçi gerekse yurtdışında anahtar teslimi enerji santralleri, şalt sahaları ve trafo merkezleri projelerini gerçekleştirmektedir. 

www.besttransformer.com

BALYEM Balıkesir Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1968 yılında, YIRCALI ailesinin önderliğinde kurulan BALYEM, Türkiye’nin kurulan ilk yem fabrikalarından biridir. BALYEM, Türkiye’de modern ve ekonomik hayvancılığın gelişmesine her zaman destek olmuş ve bu yönde her türlü yatırımı zamanında yapmıştır.

www.balyem.com.tr

AKRES Akhisar Enerji A.Ş.

45 MW kurulu güce sahip olan ve yıllık toplam üretiminin 165 milyon kWh olması öngörülen bu santralımız yaklaşık 100.000 hanenin ihtiyacını karşılamaktadır.

KARESİ Enerji A.Ş.

Enerji sektöründeki faaliyetlerinin geçmişi 1960’lı yıllara kadar uzanan Yırcalı Grubu, BEST Trafo ile ülkemizin elektromekanik sanayine yaptığı katkıyı elektrik üretimi alanına da yaymak amacıyla 1990’lı yıllarının ortalarından itibaren hidroelektrik ve rüzgar enerjisi odaklı olarak yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı yatırımlarına başlamıştır.

www.karesienerji.com.tr

KARESİ SİGORTA Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Kurumsal yapısı ile sigortalı/şirket arasındaki koordinasyonu en üst düzeyde sağlayarak, yenilikçi hizmet anlayışıyla sigorta piyasasını yakından takip etmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetine devam etmektedir.

www.karesisigorta.com